14 lat na rynku

Kategorie produktów

Katalogi online

Masz pytanie?

Napisz do nas »

Leżaki klasyczne z podłokietnikiem

Kod produktu: Lezaki_2022

Leżaki wykonane są z drewna litego twardego (buk) 1 klasy posiadają trójstopniową regulacje nachylenia oraz zabezpieczenia przed samoczynnym złożeniem, posiadają również atest i jest to produkt reklamowy. Dopuszczalne obciążenie do 110kg. Wykonane są według norm PN/EN.

Wymiary:
po złożeniu - 1340 x 570 mm
pole nadruku - 1200 x 450 mm

Parametry:
- leżak posiada 3 stopniową regulację oparcia oraz dodatkowo specjalne zabezpieczenie przed niekontrolowanym złożeniem
- drewniana konstrukcja z polskiego drewna bukowego wraz z dokładnym oszlifowaniem i zaokrągleniem krawędzi
- drewno leżakowe bez sęków o stałym stopniu wilgotności
- listewki posiadają przekrój 3,5 cm i są połączone za pomocą nitów (nie śrub!) co zapobiega rozkręcaniu i obluzowywaniu podczas użytkowania

Rodzaj nadruku:
Sublimacja to nadruku najlepszej jakości. Technologia pozwala na wykonanie nadruków wielokolorowych. Możliwe jest drukowanie zdjęć i grafiki z przejściami tonalnymi. Liczba użytych kolorów jest nieograniczona i nie ma wpływu na cenę. Nadruk jest nie zniszczalny. Nadruku nie da się usunąć ani rozpuszczalnikiem ani innymi środkami chemicznymi. Proszę pamiętać, że kolory, barwa, nasycenie mogą różnić się w pewnym stopniu od przysłanych zdjęć.

Agencja Reklamowa Mediaplace
Od 14 lat ekspert w budowaniu pozytywnych doświadczeń z marką klienta. Specjalista od gadżetów reklamowych z nadrukiem, poligrafii reklamowej oraz publikacji ogłoszeń w prasie i Internecie. Zapraszamy do współpracy.